Käyttämäsi selain on vanhentunut. Suosittelemme, että päivität selaimesi ensin uusimpaan mahdolliseen versioon.

Jos teksti on mielestäsi liian pientä, paina näppäimistöllä:

Ctrl ja + 


 Sepänkeskuksen toimisto on avoinna 

Kuun 1. tiistai 14-17

muulloin

Tiistaisin klo 11–14 

 Katso sijainti kartalla 

JYVÄSSEDUN KUULO RY:N HALLITUS 2019

Puheenjohtaja, jäsenkirjuri Alpo Pulkkanen, 040 720 5204, apulkkanen@gmail.com

Varapuheenjohtaja, sihteeri Ilkka Puhakka, 040 931 0283, ilkkapuhakka07@gmail.com

Rahastonhoitaja ja Paristoasiat Kimmo Lenkkeri, 050 384 7057, kimmo.lenkkeri@gmail.com

Jäsen Margit Hujanen 040 825 9839, margit.hujanen@gmail.com

Jäsen Esa Myöhänen, 040 734 2644, esa.myohanen@omanion.fi

Jäsen Kauko Tuupainen, 050 512 1107, kauko.tuupainen@gmail.com

Jäsen Satu Alten, 0400 807 598, satu.alten@jkl.fi

 

1. varajäsen, toimistovastaava Liisa Tenhunen, 050 567 7907

2. varajäsen, Sirkka Taipale, 050 361 8349, sotaipale@gmail.com